Eglės vaisingumo sėkmės istorija

Būdama 25 metų Eglė ištekėjo ir jie su vyru tvirtai žinojo, kad nieko nelaukiant nori susilaukti vaikų. Netrukus paaiškėjo, kad šiam norui nėra lemta lengvai išsispildyti. Nesisekė pastoti. Prasidėjo lukštenimas – sveikatos, psichologinių dalykų. Pora pirmiausia kreipėsi pagalbos į ginekologus ir urologus. Buvo atliekami tyrimai, skiriami vaistai. Sugėrus kursą po kurso vaistų, trokštamo rezultato vis nebuvo. Visi kaip susitarę kartodavo: „Tu dar jauna, tau tik 25 metai“, „Kiek laiko jūs jau bandote pastoti? Dar nedaug laiko praėjo“ ir pan. Bet sūpuoti mažylį pora troško jau dabar!

Vaisingumo gydymas persikėlė pas endokrinologus. Sekė tyrimai, diagnozės ir vėl daug daug vaistų. Nuo jų Eglei pradėjo augti svoris, pasikeitė emocinė būsena – atsirado daug nerimo, prasidėjo migrena. Kaip mergina sako, kad atsidaro tiek sveikatos problemų, kad per jas visi net pamiršo, kokiu tikslu vyksta gydymas. Apie pastojimą jau kalbama nelabai ir buvo, nes Eglei reikėjo atskiro gydymo nuo visų šalutinių paskirto gydymo pasekmių. Pora pakeitė endokrinologą. Buvo naujos diagnozės ir naujas gydymas. Vėl saujos tablečių, bet jausmas, lyg klaidžiojimas miške užrištomis akimis ir blėstanti viltis.

Eglė visą laiko buvo atvira, kalbėdavo su aplinkiniais apie savo problemas, bendraudavo ir nuoširdžiai ieškojo pagalbos. Bet šeimoje jau buvo daug nusivylimo, depresija. Vaisingumo problemų sprendimui jau buvo skirta 4 metai.

Kartu su bendravimu atėjo ir Holimed kontaktas. Kadangi jau atrodė, kad viskas išbandyta ir nebėra ko prarasti, Eglė atėjo konsultacijai. Jau po pirmo seanso savijautoje buvo ženklus pokytis – atsirado daugiau ramybės ir atsipalaidavimo, lyg sustojo iki tol beprotišku greičiu sukęsis pasaulis. Vėliau gydymo eigoje kito emocinė būsena, daugėjo tikrumo, atėjo atsakymų į kamuojančius klausimus, išsigrynino sprendimai. Po kiekvieno susitikimo, kaip Eglė sako, išeidavau su tuščia galva ir ramia širdimi. Ilgainiui liovėsi kūną kamavę neaiškūs skausmai, rimstant keitėsi net moters charakteris. Vyras pastebėjo, kad žmona tapo ramesnė, laimingesnė, nuosaikesnė, sukalbamesnė. Pas gydytoją į seansus mergina vaikščiojo 2,5 mėnesio. Eglė labai gerai prisimena, kaip vasario mėnesį gydytojas pasakė, kad ji yra visiškai sveika ir netrukus pastos. Pačiai leido spręsti, ar toliau vartoti paskirtus vaistus. Medikamentų nutarė atsisakyti. Birželio mėnesį pora nusprendė, kad baigia vaisingumo problemų sprendimo maratonus ir rudenį pradės vaikelio įsivaikinimo procedūras. Bet tuo metu jie jau laukėsi!

Gimus sūnui Eglė netrukus vėl pastojo ir dabar šeima augina du sveikus mažylius.

Žiūrėdama atgal Eglė mato, kad jai pagalba atėjo, nes ji buvo 'plačiai atvėrusi duris', gyveno atvira širdimi, gebėjo išgirsti, ką jai siūlo aplinka.

„Esu labai laiminga“ - tiek tepasako ji dabar.