Svetlanos sūnaus bronchinė astma

Prieš kurį laiką klinikoje apsilankė mama Svetlana su 6 metų sūnumi. Berniuko situacija buvo labai sudėtinga – abstrukcinės bronchinės astmos diagnozė, didelis kiekis vartojamų vaistų, dusulio priepuolių ir ligoninių maratonai bei jokios vilties žvelgiant į ateitį. Sūnaus ligos priežastys buvo neaiškios, medikamentinis gydymas rezultatų nedavė. Išsekusi mama nuolatos – dieną ir naktį - budėdavo prie vaiko, kad, išgirdus artėjantį dusulio priepuolį, spėtų iškviesti greitąją pagalbą. Mama paskaičiavo, kad vieną sezoną nuo spalio iki balandžio mėnesio vaikas ligoninėje gulėjo 9 kartus. Vaikas nuolatos turėdavo rinitą, per mėnesį suvartodavo 90 tablečių... Dėl sveikatos sūnus darželio lankyti negalėjo ir mama neįsivaizdavo, ką reikės daryti artėjant mokyklai. Gydytojai tik galėjo pažadėti tik didinamas vaistų dozes...

Holimed gydytojas jau pirmo seanso metu pasakė, kad vaikas jokios bronchinės astmos neturi, paprašė nuimti visus vaistus. Po kelių susitikimų vaikui pradėjo sparčiai gerėti. Sureguliavus išsibalansavusią imuninę sistemą, pakoregavus mitybą vaikas pradėjo sparčiai sveikti. Nuo pirmo apsilankymo klinikoje vaikui daugiau niekada nebuvo nei vieno priepuolio, nei karto neteko lankytis reanimacijoje ir apskritai ligoninėje.

Dabar vaikas kartu su bendraamžiais lanko mokyklą, treniruojasi karate ir gyvena sveiko vaiko gyvenimą.

„Visa tai tiesiog stebuklas“ – tiek Svetlana tegali pasakyti dabar, žvelgdama atgal ir prisimindama sūnaus sveikimo istoriją.